BİZE ULAŞIN +90 212 245 63 66-67

Hakkımızda

UĞRAY AYDINLATMA

1993'Te Kurulan Uğray Elektrik Ltd. Şti. Siz Degerli Müşterilerinden Aldıgı Güçle Hizmet Sunmaya Devam Etmektedir.

Kurulduğu Günden Beri Satış Ağıyla Siz Degerli Müşterilerine En Kaliteli Ürünleri En Iyi Hizmetl Anlayışı Ile Ulaştırmıştır, Bundan Sonrada Bu Hizmeti Size Sunmaya Devam Edecegiz.

En Iyiyi Arama Hedefinde En Büyük Destek Ve Motivasyonu, Var Olma Sebebi Olan Müşterilerinden Alan, Stratejik Yönetim, Toplam Kalite, Müşteri İlişkileri Yönetimi Gibi Modern Yönetim Süreçlerini, Müşterilerine Sunduğu Ürün Ve Hizmet Kalitesini Yükseltmek Için Bir Araç Olarak Kullanan, Yeniliklere Ve Değişim Trendlerine Açık Ve Uyumlu Olma Özelliğini Her Yıl Ar-Ge'ye Ayırdığımız Bütçeyi Arttırarak Bir Üst Noktaya Taşımak. Beğeninize Kaliteli, Dekoratif Ve Geniş Bir Ürün Yelpazesi Sunmaktır.

Müşterilerimizin Ihtiyaç Ve Isteklerine En Uygun Çözümleri Geliştirerek, Her Aşamada Memnuniyet Sağlayarak, Üretim Süresinde Profesyonel, Titiz, Düzenli Çalışma Ve Ürünlerindeki Kalitesi Ile Sürekli Gelişmeyi, Bugün Ve Gelecekte Müşterilerimize En Iyi Hizmeti Sunmayı Hedeflemekteyiz.

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/vhosts/ugrayelektrik.com/httpdocs/system/library/log.php on line 14