BİZE ULAŞIN +90 212 245 63 66-67

HAKKIMIZDA

UĞRAY İTHALAT AYDINLATMA - FUJİ LED

HAKKIMIZDA;

1993 yılında kurulan Uğray İthalat Elektrik Ltd. Şti siz değerli müşterilerinden aldığı güçle hizmet sunmaya devam etmektedir. 

Kurulduğu günden beri satış ağıyla siz değerli müşterilerine en kaliteli ürünleri en iyi hizmet anlayışı ile ulaştırmıştır. Bundan sonrada bu hizmeti size sunmaya devam edeceğiz.   

Gelişen dünya koşullarında ilerleyen teknolojiye entegre olarak, sürekli kendini yenileyen, en yüksek kalitede, en uygun fiyata ürünler sunmak için, firma ilkelerinden ödün vermeden çalışmaktayız.

MİSYONUMUZ; 

 FUJİ LED markasını kaliteden ödün vermeden sektörün zirvesine taşıyarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak ve bu sayede tüm süreç ve faaliyetleri en iyi şekilde yerine getirmek.

VİZYONUMUZ ;

Led aydınlatma sektöründe ürün çeşitliliği, kalitesi, dinamizmi ve verimliliğiyle fark yaratan bir firma olmak ve sürekli yenilik içerisinde olup sektörü yönlendiren firma haline gelmek.

KALİTE POLİTİKAMIZ ;

  • Müşteri beklentilerini doğru şekilde karşılayıp, müşteri memnuniyetini artırmak.
  • – Sürekli iyileşmeyi ve yenilikçi felsefeyi amaç edinmek.
  • – Koşulsuz müşteri memnuniyetini hedeflemek.
  • – Toplam kalite yönetim anlayışını benimsemek ve uygulamak.
  • – Alanlarında uzman, tecrübeli idari kadro ile çağdaş ve objektif yönetim anlayışı sağlamak.
  • – Kaliteden ödün vermeden en ekonomik doğru ürünler sunmak.
  • – Her türlü talebe hızlı ve doğru çözümler sağlamak.
  • – AR-GE faaliyetlerine önem veren öncü firma olmak.


(Bu sitenin tüm hakları saklıdır. Site içerisindeki resimler, yazılar kaynak gösterilse dahi, izin alınmadan başka sitelere, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz, İnternet ortamında ya da başka biçimde alenileştirilemez, basılıp çoğaltılamaz. © 2020 Uğray İthalat Elektrik)


subbanner1
subbanner2
subbanner3
Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/vhosts/ugrayelektrik.com/httpdocs/system/library/log.php on line 14